מחפשים מדביר במודיעין? מצאתם – את מזיקיס. 

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

איך הבוקר שלכם נראה?

דמיינו סיטואציה.. בוקר, הילדים עוד לא התעוררו, בא לכם להתענג על כוס קפה, רגע אחד לעצמכם לפני שכל היום הזה מתחיל, נשמע חלום לא? 

אבל רגע, אתם מוזגים מים חמים מבר המים ופתאום יחד עם המים יוצאת נמלה (יאללה, מחליקים את זה). פונים לארון העוגיות ופתאום מגלים גם שם כמה נמלים מסתובבות (אוקיי, יאללה זה לא יהרוס לכם את היום). באים להתיישב בשולחן לקרוא קצת חדשות ולפתע ג'וק נכנס מתחת לספה! 

זהו, היום הלך, צעקות, הילדים התעוררו, האישה שואלת מה קרה והכי גרוע, פספסתם את הרכבת לעבודה. 

את כל זה אפשר למנוע, והאמת די בקלות. איך? מזמינים מדביר. 

תהליך הזמנת מדביר הביתה:

אז החלטתם להזמין מדביר הביתה ואתם מתחילים לברר.. איך בכלל מזמינים מדביר במודיעין?

מתחילים בגוגל ומחפשים מדביר במודיעין ורואים לא מעט מדבירים עם לא מעט המלצות, עושים קצת השוואות מחירים ואתם מגלים שכולם פחות או יותר אותו דבר, אבל יש לכם הרגשה קצת לא טובה כי אתם לא בטוחים לגבי סוגי החומרים, לא בטוחים מה לעשות עם הכלב שלכם ורוצים קצת יותר מידע על ההדברה שתבוצע אצלכם בבית (בכל זאת, מדובר ברעלים). 

באתר מזיקיס תוכלו לקבל את כל התשובות לכל השאלות שלכם עוד לפני שיחת הטלפון. 

קודם כל זה מתחיל בכך שתדעו בדיוק באילו חומרים משתמשים, תוכלו לקרוא מה ההבדל בין הדברה ירוקה להדברה אורגנית וכמה עולה כל סוג של הדברה בהתאם לסוג המזיקים אצלכם בביתכם ולגודל הבית \ דירה. 

הזמנה אונליין באתר מזיקיס

בנוסף תוכלו להזמין הדברה אונליין – בזמן שלכם ללא צורך אפילו לחייג! במערכת מזיקיס כמובן יצרו איתכם קשר לאחר ההזמנה כדי לוודא שהזמנתם את מה שהייתם צריכים ושאתם סגורים לגבי השעה, ובכל מקרה שאתם חושבים שבא לכם להזיז או מתאימה לכם שעה אחרת תוכלו להיכנס אצלכם באזור האישי לשנות את השעה או לבטל לגמרי את ההזמנה! 

עוד תוכלו באתר להכנס לכתבות "עשה זאת בעצמך" ותוכלו לנסות להדביר בעצמכם את המזיקים שאתם מתמודדים מולם. תמצאו שם כתבות של עשה זאת בעצמך נגד ג'וקים, נמלים, פרעושים, יתושים ועוד!

תפקיד המדביר:

מדביר תפקידו לא רק להיכנס בדלת ביתכם לרסס וללכת אלא גם להכווין אתכם לפני ביצוע ההדברה, תוך כדי ההדברה ולאחריה.

כל הפרטים על לפני, תוך כדי ולאחר ההדברה נמצאים באתר וגם תקבלו אותם כתובים בוואטסאפ ובמייל כדי שתדעו בכל זמן כיצד לנהוג. 

חשוב שתדעו – הדברה זה דבר רציני ואין לבצע הדברה ללא רישיון מדביר בתוקף. בקשו מהמדביר שמגיע אליכם להראות לכם את רישיון ההדברה שלו, וודאו יחד איתו באיזה חומר הדברה הוא משתמש. לאחר ההדברה על המדביר להשאיר לכם "יומן ביצוע" עם כל פרטי ההדברה ומה שבעצם בוצע אצלכם בדירה. 

במזיקיס כל הדברים הללו הם בגדר מובן מאליו ולכן תקבלו את הכל כתוב שחור על גבי לבן במייל אצלכם (ולא בדפים לא קריאים שאח"כ אי אפשר לחזור אליהם). 

אז בפעם הבאה כשאתם חושבים על מדביר במודיעין  – תחשבו על מזיקיס.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן