מחפשים הובלה עם מנוף? ככה תעשו את זה

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

משאיות עם מנוף הופכות לצורת תחבורה פופולרית יותר ויותר. הם מהירים יותר וזולים יותר ממשאיות מסורתיות, אבל יש להם גם מערך אתגרים ייחודי משלהם.

משאית המנוף נמצאת בשימוש הנפוץ ביותר בענף ההובלה, אך ניתן למצוא אותה גם בתעשיות נוספות כגון בנייה, כרייה וייעור.

איך למצוא את ההובלה המתאימה?

בין אם אתם חברת בנייה ובין אם אתם עגורנים, חשוב לדעת איך למצוא הובלות עם מנוף.

כאשר מחפשים הובלה, אולי כדאי להשתמש במנוף. זוהי שיטה בה משתמשים פועלי בניין וכן חברות בניין להעברת חפצים כבדים.

מנוף הוא מכונה כבדה שיכולה להרים ולהזיז חפצים גדולים. משאית עם מנוף היא הפתרון המושלם בעת הובלת משהו כמו אסדת נפט או בניין. משאיות אלו מיועדות להעברת מטענים כבדים בקלות וביעילות.

הצעד הראשון במציאת הובלה עם מנוף יהיה להסתכל על סוג החפץ שאתה צריך להוביל. אם אתה מוביל אסדת נפט, אז תצטרך משהו שיש לו את היכולת לשאת משקל כזה ומסוגל להגיע לגבהים גבוהים בקלות.

אילו דרכים יש להובלה עם מנוף?

הדרך הראשונה היא להשתמש במשאית מנוף. למשאית זרוע ארוכה שיכולה להגיע מעל מכשולים ולאסוף חפצים ממקומות גבוהים. אתה יכול להשתמש בו כדי להעביר חומרים, להעמיס או לפרוק, או אפילו להזיז אנשים.

הדרך השנייה היא להשתמש במכונית מנוף. מכוניות אלו משמשות לעתים קרובות באתרי בנייה מכיוון שיש להן זרועות קטנות יותר שניתן להשתמש בהן למשימות קטנות יותר כמו טעינה או פריקה של חומרים ממשאיות, הזזת חפצים כבדים והרמת אנשים.

הדרך השלישית היא להשתמש במשאית הרמה הידראולית. לסוג זה של משאית יש זרוע שנמשכת מחוץ לחלק האחורי של הרכב ויכולה להגיע מעל מכשולים ולאסוף חפצים ממקומות גבוהים אך אין לה הגה כוח.

טיפים לבחירת ההובלה

כאשר אתם מחפשים מנוף להזזת חפצים כבדים, מומלץ לבדוק לפני כן את הפרטים הבאים.

קיימים בשוק כיום סוגים רבים של משאיות עם קצה מנוף, חשוב להשיג משאית בעלת גודל וקיבולת משקל נכונים. ישנם גם גורמים נוספים כמו מספר סרנים, סוג מנוע וכו', שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים משאית עם קצות מנוף.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה: