מה אסור לעשות כאשר סוגרים ביטוח נסיעות לחו"ל?

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

בקרוב מאוד אתם עומדים לטוס לחו"ל? אחד מהדברים הראשונים שאותם תצטרכו לעשות זה לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל. כמעט 90 אחוז מהישראלים שממריאים לחו"ל דואגים לסגור ביטוח לפני שהם עולים למטוס. אומנם לא מדובר על חובה מטעם המדינות השונות, אך מבחינתכם רצוי לטייל בראש שקט. אז מה אסור לכם לעשות כאשר אתם סוגרים ביטוח נסיעות לחו"ל? יש כמה דברים שחשוב מאוד שתימנעו מהם. הרי המטרה הסופית שלכם תהיה לסגור ביטוח נסיעות שיכסה אתכם מכל כיוון שרק תסתכלו עליו.

לא סוגרים אותו ביטוח נסיעות לכולם

הזמן דוחק בכם, ואתם רוצים לסגור את ביטוח הנסיעות מוקדם ככל האפשר? אנו מציעים לכם שלא לסגור את אותו ביטוח הנסיעות לכל הנוסעים ביחד. הרי כל נוסע הוא עולם שלם בפני עצמו, ולכל נוסע יש את הבעיות השונות שלו. לפיכך מוטב כי תוודא שאתם סוגרים לכל אחד את הביטוח שמתאים בדיוק עבורו. ביטוח שיאפשר לכל אחד לטייל בראש שקט מבלי שיהיו בעיות שונות. הרי הרקע הבריאותי שלכם הוא שונה מהרקע הבריאותי של בני המשפחה שלכם.

לא בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל לפי עלות

יצא לכם לבחון מהם פספורטכארד מחירים? בוודאי ראיתם כי בכל פעם שאתם משנים פרט כזה או אחר המחיר עולה או יורד. יתרה מכך, לכל חברת ביטוח יש את המחירים שלה, והם לא תמיד דומים אלה לאלה. טעות שכיחה מאוד תהיה לבחור את הביטוחים השונים על פי העלות שלהם. הרי המחיר לא בהכרח משקף את האיכות ואת המהות של הביטוח עצמו. המחיר הוא עוד נדבך בדרך שאליו תצטרכו להתייחס בדיוק כמו לפרמטרים אחרים.

לא נזכרים לסגור ביטוח בדקה ה-90

חברת פספורט קארד כמו חברות אחרות מציעות לכם נציגי שירות מסביב לשעון. רוב חברות הביטוח יאפשרו לכם לסגור את הביטוח שמתאים לכם גם דרך האינטרנט. לכן אין סיבה שתזכרו לסגור את הביטוח ברגע האחרון, יש לכם את כל הזמן שבעולם לעשות את זה. סגרתם ממש עכשיו את הטיסה ואת המלון לחופשה הקרובה שלכם? הצעד הבא שאמור לבוא לכם באופן טריוויאלי הוא לסגור את הביטוח נסיעות שלכם.

לא סומכים על חברות ביטוח לא מוכרות

רוצים לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל? מוטב כי תעשו זאת בעזרתה של חברת ביטוח מוכרת. יש לא מעט חברות ביטוח לא מוכרות שבזמן אמת יתנערו מכל ההבטחות שהם סיפקו לכם. אתם מבחינתכם לא יכולים לקחת סיכונים כאשר זה מגיע לנושא של ביטוח נסיעות לחו"ל. תרצו לדעת כי החברה שמבטחת אתכם תהיה כזאת שתעניק לכם רשת הגנה אמיתית. לפיכך מראש תסמכו רק על חברות מוכרות, כאלה שיש להן מוניטין של שנים. בזמן אמת תבינו כי זה שסמכתם על חברה מוכרת זה היה הצעד הנכון מבחינתכם.   

קרדיט תמונה: https://www.freepik.com/

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה: