לוכד חולדות – הפתרון המושלם

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

לוכד חולדות – כי אין חכם כבעל נסיון

רבים חושבים שבעיית החולדות פוקדת בעיקר דירות רווקים, עם גינות לא מטופלות ובקומות נמוכות. הדבר לאו דווקא נכון. בשנה האחרונה, בטח גם אתם הבחנתם, מתקיימות עבודות תשתית רבות בכל רחבי הארץ, הדבר מגביר את הסתובבות החולדות ברחובות ובמיוחד בחודשי החורף החולדות מחפשות מקום להסתתר.
החולדות יודעות להגיע גם לקומות גבוהות יותר דרך הקירות ואפילו לטפס על העצים ולהכנס לדירות דרך מרפסות. חולדות כמו כל בעל חיים, נוטות להתרבות במיוחד אם מצאו מקום חמים ונעים שמספק להם מזון- מקום כמו הבית שלכם. אז במידה וראיתם סימן לחולדה אל תהססו ותפנו ללוכד חולדות מנוסה ומקצועי אשר יידע לאתר את מקור הבעיה ולהפתר מהן לצמיתות.

ללכת על בטוח

אם הלכתם בבית שלכם ונתקלתם ברהיטים או כבלים אכולים, שאריות מזון או חורים בקירות, תזהרו! אלה סימנים שמעידים על המצאות חולדה. מפגש עם חולדה יכול להיות מאוד לא נעים ואפילו מפחיד, לכן אנחנו בקוברה הדברות ממליצים לכם לנקוט באמצעי זהירות, לא לנסות לטפל בבעיה בעצמכם ולפנות ללוכד חולדות. אל תנסו להתעמת איתה, כי חולדה היא בעל חיים אמנם קטן, אך ברגע של איום מבחוץ היא מסוגלת להיות לא נחמדה, לתקוף ולנשוך. נשיכה אך יכולה אף להחמיר לזיהום ולהעביר מחלות. לוכד חולדות ביהוד מגיע עם ציוד מתאים והכי חשוב נסיון, מקצועיות ואמינות כך שהבעיה תיפתר בצורה הבטוחה ביותר עבורכם.

לוכד חולדות בכל דרך שתבחרו

אם ראיתם חולדה בביתכם והחלטתם ובצדק – להתקשר ללוכד חולדות אנחנו בטוחים שתרצו לטפל בבעיה בדרך שהכי מתאימה לכם. בין אם אתם הורים לילדים או עובדים ותרצו שהלכידה תתבצע בשעות מסוימות ובין אם יש לכם בקשות כאלה ואחרות לגבי אופי הלכידה, אנחנו בקוברה הדברות ניתן לכם את השירות המדויק ואישי ביותר עבורכם. אנחנו ערים לעליית המודעות בתחום הרחקת המזיקים ויודעים כי לא כל שיטת טיפול מתאימה לכל אחד. אנחנו שמחים לבשר שהיום קיימות שיטות רבות ומגוונות. מעבר לשיטות המוכרות לכולנו כמו מלכודת רעל, היום ישנן מלכודות המאפשרות לשחרר את החולדות בטבע.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן