יש ברשותכם תיק השקעות? כך תוציאו ממנו הרבה יותר

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

זה שיש לכם תיק השקעות זה לא אומר שאתם מוציאים ממנו את המקסימום האפשרי. כדי שהתיק שבבעלותכם יספק את מבוקשכם יהיה עליכם לדאוג למקסם את התשואה. התשואה היא הרווח שאותו אתם משיגים מכך שיש לכם תיק שבתוכו אתם מנהלים השקעות שונות. אם התשואה של התיק תהיה נמוכה, אולי יהיה לכם שווה לחפש אלטרנטיבות אחרות. בסופו של יום כולם ירצו להגיע למצב שבו הם הופכים את תיק ההשקעות להיות אפקטיבי בהרבה. אפילו אם נדמה לכם כי תיק ההשקעות הביא את המקסימום עד כה, תמיד יש לאן לשאוף. זה מה שהופך את עולם ההשקעות לעולם שאף פעם לא מביא תחושת שובע. הרי תמיד תהיה לכם עוד משימה אחת שתוכלו להשיג אותה, ולאחריה תגיע משימה נוספת.

הפחיתו את דמי הניהול החודשיים

זה אולי נראה לכם כמו דבר זניח, אך בפועל לדמי הניהול יש השפעה רבה. מדובר על דמי ניהול שאתם משלמים אותם לאנשי המקצוע שמנהלים לכם את תיק ההשקעות. תיק השקעות מנוהל יכול להפוך את החיים שלכם לפשוטים, אבל אין סיבה שתשלמו על כך ביוקר. תמיד תנסו לעשות פעולות שונות שאמורות להוזיל את דמי הניהול שאתם משלמים. ברגע שאתם מפחיתים את דמי הניהול, תהיה לכם אפשרות להרוויח הרבה יותר. תזכרו כי התשלום של דמי הניהול הוא תשלום חודשי שיהיה עליכם לשלם אותו כל זמן שבו תיק ההשקעות קיים.

תחפשו תמיד אפשרויות חדשות

בחרתם השקעות שונות שבהן תשקיעו את הכסף שלכם? תיק השקעות מעולה יהיה כזה שתמיד מחדש את עצמו. הרי מה שנכון היום זה לא בהכרח מה שיהיה נכון בעוד שנה או שנתיים. אם תשאירו את אותן ההשקעות כל הזמן, יכול להיות שאתם מפסידים המון כסף. אפילו אם עכשיו אתם מרוויחים, עם השקעות חדישות הייתם יכולים להרוויח יותר. זוהי הסיבה שבגללה חובה עליכם לבחון תמיד אילו השקעות חדשות נמצאות על הפרק. תרעננו את תיק ההשקעות שלכם כדי שתוכלו להוציא ממנו כל ה זמן את המקסימום האפשרי מהצד שלכם.

תכינו מראש אסטרטגיות השקעה

אינכם יכולים להגיע למצב שבו אתם פועלים מתוך השקפת עולם לא סדורה. במקביל עליכם פועלים משקיעים אחרים שיודעים בדיוק מה הם עושים בכל יום שבו הם משקיעים. מהסיבה הזאת אנו מציעים לכם לגבש אסטרטגיית עבודה שתנחה אתכם כיצד לפעול. תאפשרו לעצמכם להבין בדיוק מה אתם עושים היום ומה אתם עושים מחר. ברגע שעובדים עם תוכנית עבודה ברורה, לא אמורות להיות טעויות. תיק השקעות שינוהל בצורה ברורה יהיה כזה שיספק את הסחורה על כל המשתמע מכך. ברגע שאתם סוטים מהתוכנית תוכלו לראות איך כל הדברים מתחילים להסתבך להם. מה שהיה ברור עד לא מזמן יהפוך להיות הרבה פחות חד משמעי.

תסמכו על אנשי מקצוע מיומנים

זה שאתם רוצים להשאיר את השליטה על הכסף בידיים שלכם זה לגמרי מובן. אך עליכם לקחת בחשבון כי אין לכם את הידע הנדרש כדי לעשות את ההחלטות החשובות באמת. תיק השקעות ידרוש מכם לעשות כל מיני החלטות שונות, שחלקן יהיו סבוכות ומורכבות. מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לשחרר את המושכות בחלק מהמקרים. תאפשרו לאיש מקצוע מיומן לעשות את העבודה שאותה אתם עושים בצורה פחות טובה. ברגע שאתם תשחררו את המושכות, תוכלו לראות עד כמה הרווח עצמו גדל. אפילו אם יהיה עליכם לשלם לאותם אנשי מקצוע, התמורה תהיה גבוהה במידה זהה. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן