טיפים לעבודה עם מחליק שיער לשימוש ביתי

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

מדוע שתוציאי הון תועפות על ביקורים בתדירות גבוהה אצל מעצב השיער? את יכולה לבקר במספרה אחת לכמה שבועות, ברגע שיש אירוע חשוב או רצון עז להתחדש. עד אז באפשרותכם לעצב את השיער לגמרי בעצמך, כל זאת באמצעות מחליק שיער ביתי. מחליק שיער לשימוש ביתי מביא איתו מגוון רחב של אפשרויות, אך באחריותך לדעת מראש כיצד נכון לעבוד איתו. אז רגע לפני שאת מתחילה להחליק את השיער עם המחליק, ריכזנו עבורך מספר טיפים חשובים. הטיפים הללו אמורים להיות קלים ליישום, אפילו אם עדיין לא יצא לך להשתמש במחליק השיער.

בחירת מחליק השיער המתאים

בשלב הראשון עוד לפני שאתם מתחילה לעבוד עם מחליק השיער יהיה עלייך לעשות את הבחירה הנכונה. כיום ישנו מגוון עצום של מחליקי שיער לרכישה, לכל אחד מהם יש את יתרונותיו שלו. מחליק שיער לשימוש ביתי חייב להיות נוח לתפעול, כזה שבאמצעותו תשיגי בדיוק את מטרותייך. מוטב כי תקשיבי להמלצות של מומחים שיגידו לך בדיוק מה נכון ומתאים בשבילך לפי מה שאת מאמינה וחושבת.

תדאגי לעבוד בטמפרטורה הנכונה

עוד עניין מהותי הוא לבצע את החלקת השיער בטמפרטורה הנכונה. מצד אחד אם המחליק לא יגיע למידת החום הרצויה, הוא לא יחליק את השיער כמצופה. מצד שני אם המחליק יהיה חם מדי, הוא עשוי להסב נזק משמעותי לשיער. זוהי הסיבה שבגינה חשוב לוודא כי הטמפרטורה אליה מגיע אותו מחליק שיער לשימוש ביתי תהיה המתאימה לך. לרוב אנו מציעים לנשים להחליק את השיער בטמפרטורה שנעה בין 180 עד 210 מעלות. את יכולה לעיין בהוראות ההפעלה כדי לדעת שאינך מגיעה לטמפרטורה גבוהה מדי, ומצטערת על כך.

החלקה עושים על שיער יבש בלבד

המחשבה כי את יכולה לייבש את השיער אחרי מקלחת באמצעות המחליק אינה מתכתבת עם המציאות. העבודה עם מחליק שיער לשימוש ביתי צריכה להיעשות רק על שיער יבש. אם השיער עדיין לא התייבש מספיק, עלייך לייבש אותו באמצעות מגבת או כל פריט העומד לרשותך. עבודה על שיער רטוב עשויה לגרום לו להיהרס, ולא פחות חשוב להיראות הרבה פחות טוב. את לא תשיגי את המטרה אותה הצבת לעצמך, ואת התוצאה אותה חלמת להשיג.

תנקי היטב את המכשיר בסיום העבודה

השגת את התוצאה אותה רצית להשיג? מצוין, אל תשאירי את מחליק השיער מלוכלך ומלא בשיער. בזמן שאת מתארגנת לצאת החוצה, תנתקי את המכשיר מהחשמל ותאפשרי לו להתקרר. כעבור מספר דקות המכשיר כבר יהיה קר, ותוכלי לנקות אותו בצורה יסודית. הסירי את כל השערות מהמכשיר, ותוודאי כי הוא לא התלכלך במהלך העבודה. הסיבה שבגינה חשוב שתשמרי על ניקיון המכשיר תהיה הרצון לשמור עליו, ולהמשיך לעבוד איתו לאורך זמן.    

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן