האם ניתן להתפרנס בכבוד ממכירת תמונות וציורים מקוריים

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

לא מעט אומנים מתחילים מוטרדים מהשאלה האם הם יוכלו להתפרנס ממכירה של היצירות המקוריות שלהם. התשובה לכך כמובן אינה מוחלטת, והדבר תלוי בכל אומן בפני עצמו. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין כיצד ניתן להתפרנס בכבוד ממכירה של פריטי אומנות מקוריים.

מכירת יצירות

לא מעט אומנים מציעים תמונות וציורים למכירה ובונים על ההכנסה הזו בתוך הכנסה קבועה. אולם ההנחה הזו בעייתית כיון שלא פעם תמונות למכירה מוצעות במשך זמן רב ולא מצליחות להימכר. עבור האומן, הדבר יכול להוות בעיה כיון שמקור ההכנסה שלו נפגע. עם זאת, ישנה דרך שבה ניתן להגדיל את המכירות של ציורים למכירה או יצירות אחרות.

מכירה מקוונת

אומנים רבים מציעים את יצירותיהם למכירה רק במקום שבו הם נמצאים מה שמונע מהרבה מאוד אנשים להיחשף ליצירות השונות וכמובן לקנות אותן. אחד הפתרונות הטובים ביותר הוא לעשות שימוש בדף מקוון ברשת, בין אם בצורה של אתר או ברשת חברתי ולבצע בעזרתו את המכירה של הפריטים. כך תוכלו להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם ולהתפרנס ממכירת יצירות מקוריות.

לסיכום

פרנסה ממכירה של יצירות מקוריות היא עניין מורכב במיוחד. בתור אומנים, אם אתם מעוניינים להתפרנס ממכירה של יצירות, חשוב להגיע לכמה שיותר לקוחות. הדרך הטובה ביותר לזה היא לבצע מכירה ברשת.

לעוד כתבות שוות>>peak.org.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן