איך לשמור על תכשיטים שעוברים דורות בירושה

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

אחד הדברים המרגשים ביותר בכל משפחה הם התכשיטים שקיימים בה מדורי דורות. פעמים רבות מדובר על חפצים שמגלמים בתוכם סיפורים הקשורים למורשת המשפחתית, ואת הערך שלהם אי אפשר לאמוד בכסף. אנחנו כדי לתת לכם את כל הטיפים כיצד לשמור על התכשיטים הללו בצורה הטובה ביותר. 

תכשיטים

תכשיטים שעוברים בירושה יכולים להיות שרשראות תליון, צמידים, טבעות ועוד. התכשיטים הללו הם בעלי ערך סנטימנטלי עצום עבור המשפחה, ולא ניתן באמת להעריך אותם בכסף. בדיוק בגלל זה השמירה עליהם חשובה במיוחד, כיון ששום ביטוח לא יוכל להחזיר לכם את הערך הרב שלהם. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא היכן לאחסן אותם.

כספת

התכשיטים צריכים להיות בכספת איכותית בבית שלכם. חשוב גם לשים את הכספת במקום שהיא לא סופגת לחות או סובלת מחום רב כיון שזה יכול לפגוע בתכשיטים. בנוסף, מידי פעם יש לקחת את התכשיטים לצורף אמין כדי לוודא שהחומר שלהם נשמר כמו שצריך. עם השנים החומר צריך להיות בבקרה קבועה כדי למנוע מצב שבו הוא חווה נזק בלתי הפיך.

לסיכום

השמירה על תכשיטים שעוברים במשפחה מדור לדור צריכה להיעשות בתוך כספת איכותית, שמוצבת במקום מוגן. את הערך שלהם אף אחד לא יוכל להחזיר לכם ולכן חשוב שתדעו שרק אתם אלו שיכולים לשמור עליהם.

אוהבים תכשיטים?>>rata.co.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן