איזה סוגי קורקינט מועדפים בשוק?

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

חשוב להבין שאנחנו פה בעידן חדש, מכוניות, אוטובוסים, זה עוד קיים, אבל זה בכלל לא הדרך היחידה להתנהל במרחבי העיר. היום, קורקינטים זה הכלי החם בשוק, נוח, זול, מהיר, קל לנשיאה, קל להתנהלות בכלל, וכך הפך לו כלי ילדות חביב למעצמה של ממש. זהו כלי תחבורה פופולרי למדי בימים אלו, בעיקר בזכות השכלולים הרבים שקיבל, אז בואו לגלות אלו סוגים הכי מובילים בשוק, ואולי תבחרו אחד מהם להיות כלי התחבורה הבא שלכם.

שוק הקורקינטים

בשנים האחרונות, ניכר כי שוק הקורקינטים עבר התקדמות משמעותית, יחד עם המון דגמים חדשים שנכנסו אליו. הרבה מהדגמים פותחו מאפס לחלוטין, והביאו את הקורקינט לבחירה האולטימטיבית ככלי תחבורה במרחבי העיר. הקורקינטים החשמליים הראשונים, אופיינו בלא מעט תקלות, אך הדורות החדשים מביאים משהו הרבה יותר איכותי לשולחן, הינה כמה מהדגמים המובילים.

קורקינט שיאומי S1

הקורקינט הזה אהוב מאוד בשוק, יש לו יחס עלות תועלת מצוין, הוא מגיע עם תצוגה דיגיטלית, כנף אחורית ומנגון קיפול. זה מתאים למי שמחפש קורקינט קטן ונייד לרכיבות קצרות, אמין מאוד, ונגיש להחלפת חלקים במקרה הצורך.

איגל ג׳וניור

מותג וותיק למדי, אך בדגם החדש היצרן מביא לביטוי את כל הניסיון שנצבר מהמוצרים הקודמים. מדובר בקורקינט עם גימור ברמה גבוהה ואבזור ברמה הכי טובה שיש. הוא מבין הקורקינטים היחידים עם כידון כפול ובולמי שמן מקדימה, ומאחורה יש לו בולם גומי. מגיע עם תצוגה דיגיטלית צבעונית ומרשימה, מנגנון קיפול נוח ואמין, ומגיע עם שקע טעינה איכותי נגד מים, בנוסף לצמיגים רחבים ומערכת אזעקה עם נעילת גלגל.

INOKIM OX

inokim ox הוא אחד מהקורקינטים הנמכרים והאהובים בישראל, הוא יוצר מאפס ומביא עיצוב שלא דומה לאף קורקינט אחר שתראו בשוק. לקורקינט יש בולמי זעזועים גומי מקדימה ומאחורה, בנייה חדשנית בה הגלגל יושב על זרוע אחת בלבד, מה שהופך החלפת פנצ׳ר לקלה מאוד בהשוואה לקורקינטים אחרים.

לסיכום

לא חסרים קורקינטים בשוק, אך תמיד צריך לדעת מה הם הדגמים המובילים, אלו שכבר ידוע לנו שהם אמינים, איכותיים ויעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר שאפשר. בחירת הקורקינט הבא שלכם, יכולה להיות קלה מתמיד, בזכות כמות הקורקינטים המשוכללים והבטוחים שיש היום בשוק.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן