אזעקת טרנד חם: שרשרת פנינים לגבר!

תוכן עניינים

יעל ליבוביץ', עורכת תוכן ראשית.

אנחנו יודעים מה אתם חושבים, מה הקשר בין פנינים לבין תכשיטי גבר? אז כן , עד כה באמת לא היה יותר מדי קשר – אבל זה רק כי אף אחד לא היה אמיץ מספיק. עכשיו הגברים של ימינו טרנדיים ואופנתיים מספיק כדי לאמץ את הטרנד לעצמם ולהגיד בקול רם: גם גברים יכולים ללבוש פנינים! 

על תכשיטי פנינים בכלל ולגברים בפרט
תכשיטי פנינים נחשבו מהרגע שגילו אותם לסמל ליוקרה ועושר. אבני הפנינה תמיד היו באופנה, ונראה שהן גם ישארו באופנה. בתקופות של פעם הן נחשבו יוקרתיות בגלל הקושי להשיג אותן. לא כל צדפה מכילה פנינה בתוכה, וגם כאלו שכן, לא תמיד הכילו פנינים שהיו ראויות להפוך לתכשיט. כאשר כן מצאו פנינים בעלות פוטנציאל לעטר עגילים או שרשראות, הן היו יקרות מאוד ושומשו על ידי עשירים ואנשי מלוכה. מאז, הפנינים פותחו ו'השתכללו'. ניתן למצוא אותן במגוון של צורות, צבעים ועל מגוון של תכשיטים ואף בגדים וקישוטים אחרים.
רוב הפנינים שקיימות היום בשוק הן אומנם חיקויים, משום שפנינים אמיתיות הן עדיין מוצר יחסית נדיר שמחירן יכול להגיע גם לאלפי שקלים. אך אל תתנו לתואר 'חיקוי' להטעות אתכם. הפנינים האלו לא נופלות באיכותם מפנינים אמיתיות, ויכולות לשמור על איכותן לאורך זמן. גם הטרנד החדש שהוא שרשרת פנינים לגבר, מורכבת לרוב מפנינים איכותיות, שאמנם לא אמיתיות, אך עדיין נותנות את תחושת היוקרה והייחודיות ללוק הכללי.

אז איך גברים יכולים להשתמש בהן?
לרוב פנינים נחשבות תכשיט נשי. אך בשנים האחרונות עלה גל של גברים שהחליטו שלתכשיטים אין מגדר ספציפי ואימצו את הרעיון לחיקם. וכן, שרשרת פנינים לגבר אינה שונה מכל שרשרת אחרת שתראו מעטרת את צווארו של כל בחור ברחוב. בדיוק כמו לנשים, שרשרת פנינים לגבר מוסיפה מראה של יוקרה ואיכות ללוק הכללי של הגבר, ממש כפי שהיה פעם, בשנים של בתי מלוכה, שבהם מלכים ודוכסים התעטרו בהן כדי להביע את מעמדם. בכך, יוחזרו הפנינים להיות בעלות מעמד שווה וחסר מגדר בסצנת התכשיטים, ויחמיאו ללוק של כל מי שידע ללבוש אותן נכון. 

מכיוון שהפנינים נחשבות תכשיט אלגנטי, הן גם יתאימו לרוב ללוק יותר אלגנטי וישלימו בצורה נפלאה לוק הכולל חולצה מכופתרת ומכנסיים מחויטות. כמו כן, שרשרת פנינים לגבר תתאים גם לחולצות וסריגים בעלי צווארון עגול אשר יהוו מעין רקע לשרשרת ויקשטו את קו הצוואר של החולצה. 

מתי הכי טוב לענוד שרשרת פנינים לגבר?
כפי שציינו, שרשרת פנינים לגבר מצביעה לרוב על קלאס ואלגנט, ולכן מומלץ לענוד אותה באירועים מיוחדים כגון חתונות ומסיבות. שרשרת פנינים היא הצהרה די ברורה של מעמד המצביע על ביטחון עצמי וחוש אופנה. אם תרגישו שזה מה שתרצו לשדר לסביבה, תוכלו לענוד את שרשרת הפנינים גם בהזדמנויות אחרות שאולי ידעו להעריך אותה כראוי כמו דייט, או מפגש חברתי חשוב. בסוף הכל תלוי בדרך שבה הגבר עונד את השרשרת. היא יכולה להיות סמל לביטחון ואלגנט כאשר עונדים אותה בגאווה, והיא יכולה להיות גם סמל לראוותנות כאשר לא יודעים איך לסגנן אותה נכון. 

לסיכום, שרשרת פנינים לגבר היא לגמרי הטרנד החם הבא, ומי שיתפוס אותו בזמן לגמרי יהיה פורץ דרך. הפנינים הן כבר מזמן לא נחלת התכשיטים לנשים בלבד, והן משדרות הרבה ביטחון עצמי וקלאס לגבר שידע לסגנן את הלוק הכולל בצורה נכונה. 

Man in modern clothes looking distracted while smiling in the street

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

דילוג לתוכן